Šľapky

Dámske šľapky – najlepšia obuv na leto Hľadáte ideálnu obuv na leto? Jednoznačne šľapky! Predstavujeme širokú kolekciu dámskych šľapiek na všetky príležitosti vrátane šľapiek na kline, elegantných šľapiek na podpätku, ľahkých plážových šľapiek a mnohých ďalších modelov. Ponúkame obuv od najlepších výrobcov a precízne vyrobenú z najkvalitnejších materiálov, ako napr. kožené šľapky. V našej ponuke sú aj modely vhodné pre turistky, teda na pláž alebo k bazénu. Pozývame vás na prehliadku našej kolekcie a zaručujeme, že si tu každá žena pre seba nájde niekoľko párov – šľapky na každodenné nosenie aj na zvláštne príležitosti.

DAMSKÉ ŠĽAPKY MODRÉ S MOTÍVOM
Skladom
DAMSKÉ ŠĽAPKY MODRĚ S MOTÍVOM
Môžete ich využiť aj ako papuče. Majú otvorenú špičku a vyšší opätok. Sú veľmi pohodlné a určite si ich obľúbite v nosení počas každého obdobia.
5,00 €
DÁMSKE KOŽENÉ ŠĽAPKY BIELE
Skladom
Zdravotné kožené ortopedické šľapky na platforme s otvorenou špičkou biele - DÁMSKE
Zdravotná ortopedická obuv udržuje anatomické krivky nohy a nedeformujú klenbu nohy. Zvršok je vyrobený z pravej kvalitnej kože.  Aj po niekoľkých hodinách používania sa v nich budete cítiť dobre a bez bolestí nôh. Dôležité je, že 90 % použitých materiálov sú čisto prírodné materiály.
24,90 €
DÁMSKE KOŽENÉ ŠĽAPKY
Skladom
Kožené šľapky na platforme s uzavretou špičkou biele - DÁMSKE
udržujú anatomické krivky nohy a nedeformujú klenbu nohy. Zvršok je vyrobený z pravej kvalitnej kože.  Aj po niekoľkých hodinách používania sa v nich budete cítiť dobre a bez bolestí nôh. Dôležité je, že 90 % použitých materiálov sú čisto prírodné materiály.
29,50 €
DAMSKÉ ŠĽAPKY BIELE LÚČNE KVETY
Skladom
Dámske dreváky na opätku v bielej farbe s motívom lúčnych kvetov a otvorenou špičkou,
si užijete na doma, do mesta, zamestnaní aj na dovolenku. Zachovávajú anatomický tvar nohy a bránia deformácii klenby. S protišmykovou podrážkou. Materiál: , syntetika, podrážka protišmyková guma
14,90 €
DAMSKÉ ŠĽAPKY ČIERNE LÚČNE KVETY
Skladom
Dámske ortotpedické šľapky v čiernej farbe s motívom lúčnych kvetov a otvorenou špičkou,
si užijete na doma, do mesta, zamestnaní aj na dovolenku. Zachovávajú anatomický tvar nohy a bránia deformácii klenby. S protišmykovou podrážkou. Materiál:  syntetika, podrážka protišmyková guma
17,90 €