Prehozy

Prehozy, alebo tiež plédy

Krásny a štýlový doplnok vašej spálne alebo obývacej izby. Najkvalitnejšia ovčia vlna v tradičných vzoroch príjemne zahreje večer pri televízii alebo vonku pri grilovaní, ale pokojne aj ako pikniková deka. Ako tieto prehozy využijete je už na vás a určite sa stanú vašim najobľúbenejším kúskom hebkej vlny.

Prehoz z ovčej vlny hnedý strakatý
Skladom
Vlnený prehoz PR-B-2, je krásnym a štýlovým doplnkom vašej spálne alebo obývacej izby. Najkvalitnejšia ovčia vlna v tradičných vzoroch príjemne zahreje večer pri televízii alebo vonku pri grilovaní, ale pokojne aj ako pikniková deka.
45,00 €
Prehoz z ovčej vlny strakatý hnedý mix
Vypredané
Vlnený prehoz PR-B-4, je krásnym a štýlovým doplnkom vašej spálne alebo obývacej izby. Najkvalitnejšia ovčia vlna v tradičných vzoroch príjemne zahreje večer pri televízii alebo vonku pri grilovaní, ale pokojne aj ako pikniková deka.
Prehoz z ovčej vlny béžový
Skladom
Vlnený prehoz béžový, je krásnym a štýlovým doplnkom vašej spálne alebo obývacej izby. Najkvalitnejšia ovčia vlna v tradičných vzoroch príjemne zahreje večer pri televízii alebo vonku pri grilovaní, ale pokojne aj ako pikniková deka.
45,00 €
Prehoz z ovčej vlny biely
Skladom
Vlnený ovčí prehoz biely, je krásnym a štýlovým doplnkom vašej spálne alebo obývacej izby. Najkvalitnejšia ovčia vlna v tradičných vzoroch príjemne zahreje večer pri televízii alebo vonku pri grilovaní, ale pokojne aj ako pikniková deka.
45,00 €
Prehoz z ovčej vlny strakatý hnedý
Skladom
Vlnený ovčí prehoz strakatý hnedý PR-B-3, je krásnym a štýlovým doplnkom vašej spálne alebo obývacej izby. Najkvalitnejšia ovčia vlna v tradičných vzoroch príjemne zahreje večer pri televízii alebo vonku pri grilovaní, ale pokojne aj ako pikniková deka.
45,00 €